fbpx

.

עדי וט'ישאי הגיעו אלינו לסדנת העצמה נשית בנושא קונפליקטים. מראש הבנו שהנושא מורכב וחשבנו על כלי שיוכל לסייע למשתתפים להביע את עצמם. הסדנא היתה עוצמתית ומרגשת וללא ספק הותירה רושם ואפשרה למשתתפים להעלות נושאים שונים למודעות ולשוחח עליהם בפתיחות. ברגישות רבה לנושא ולקשיים שעלו, המנחים עזרו למשתתפים להביא את עצמם אך בו בעת גם שמרו עליהם. מומלץ בחום!
קבוצת שטראוס
שלי כרמל - מנהלת רווחת פרט
ט'ישאי ועדי היקרים, ברצוני להודות לכם על עבודתכם המדהימה עם צוות הרופאים, האחיות האזוריות והמחוזיות של לאומית שירותי בריאות. קיימנו יחד 3 סדנאות לצוותי הרפואה הבכירים בקופתנו: סדנה לרופאים מדריכי ההשתלמות בלאומית, סדנה לאחיות אזוריות בלאומית, סדנה לאחיות אזוריות ומחוזיות בלאומית.
בשלושת המפגשים חווינו מקצועיות רבה, הן בהשקעה בעבודת ההכנה, והן בימי הסדנאות עצמן. כל תהליך העבודה אתכם אופיין ברגישות ובהקשבה מצדכם לצרכי הארגון, הכרת אופיים של המשתתפים ותפקידם בארגון, הבנת המבנה הארגוני והאתגרים איתם מתמודדים בעלי התפקידים הרלוונטיים. ימי הסדנאות הועברו במקצועיות ורגישות רבה והמשתתפים
קופת חולים לאומית שירותי בריאות
סהר ענבר - מנהלת תחום הדרכה
עדי היקר, בחצי השנה האחרונה העברת קבוצת פסיכודרמה במועדון החברתי של סניף אנוש תל אביב "מסריק צעירים" אותו אני מנהל. במהלך התקופה הצלחת להניע עם חברי הקבוצה תהליכים משמעותיים שתרמו רבות למשתתפים ולמועדון בכלל. הפגנת את הפוטנציאל העצום של הפסיכודרמה, וסיעת לנו לפתח ערוצי תקשורת חדשים. התרשמתי עמוקות מהיכולת שלך ליצור סביבה מכילה גם עבור משתתפים שקשה להם להיפתח.
אנוש
אילן דינר, עובד סוציאלי קליני, רכז מועדון מסריק צעירים של סניף אנוש תל אביב.
ט'ישאי שחר, העביר סדנת פסיכודרמה בכמה מפגשים בערבי פעילות במועדון. ט'ישאי יצירתי ומלא רעיונות לפעילות. בסדנאות ט'ישאי התגלה כמנחה חם ורגיש לכל המשתתפים. הוא העניק מחמאות חמות לכל אחד מהמשתתפים על יצירותיו וחיזק את ביטחונם במהלך הפעילות. אני מתכוון להמשיך ולעבוד עם ט'ישאי גם בפעילויות נוספות במועדון וממליץ עליו בחום לכל פעילות מתאימה.
עיריית רעננה - מועדון רננים
גלבוע זלטין - מנהל מועדון רעננים
ב4.4.16 התקיים בחולון, לראשונה, כנס מיוחד עבור כלל מועצות והנהגות התלמידים בעיר.
לאירוע, הגיעו התלמידים אשר נבחרו כנציגי התלמידים בבתי הספר, כדי להכיר זה את זה ולעבור פעילות משותפת יחד כהנהגת תלמידים גדולה ומגובשת.
במסגרת האירוע עלה בידינו לשתף פעולה עם "שחר סדנאות", שהגיעו להעביר את חלק הארי של הכנס. על "שחר סדנאות" שמעתי קודם לכן ממדור תנועות הנוער בחולון ובעקבות זאת נוצר שיתוף הפעולה. במהלך הכנס, הובילו ט'ישאי, עדי ושאר צוות המדריכים פעילות מצחיקה ,מרתקת ובעלת תוכן חינוכי רלוונטי לבני הנוער שהשאירה אותם עם רצון להמשיך עוד שעות רבות.
לאחר שקיימתי בשנים האחרונות באופן ישיר או עקיף עשרות פעילויות מנהיגות לבני נוער רבים, גיליתי את הפעילות המיוחדת של "שחר סדנאות", שיודעת לשלב את מעורבותם הפעילה של בני הנוער במהלך הפעילות, שמירה על ערנותם בכל העת, זאת לצד צחוק ושילוב ערכים ותכנים מעניינים מחיי היום יום של התלמידים, ועל כך תודתי. אין לי ספק שבעתיד, במסגרת זו או אחרת, ארצה לשתף שוב פעולה עם "שחר סדנאות".
עיריית חולון
ניר חזקיהו - מנהל תחום מנהיגות נוער, מנהל החינוך עיריית חולון
בתאריך ה18/2 ערכנו סמינר אמצע לבוגרים של תנועת הנוער המכבי הצעיר. לסמינר הזמנתי את "שחר סדנאות" שיבואו להעביר סדנה קצרה של שלוש וחצי שעות לבוגרים. אני בתור הרכזת של הסניף , חייבת להגיד שהסדנה הייתה פשוט מעולה. היא נגעה בדיוק במקומות שרציתי לעורר ולפתוח, היא העבירה תחושות ורגשות שגרמו לבוגרים להמשיך את הסדנה גם הרבה אחרי שהיא נגמרה... ממש עד היום!
הסדנה הוציאה מהבוגרים שלי קולות שהיו צריכים להישמע כבר הרבה זמן ופשוט לא הייתה את הבמה, או את הסיטואציה הנכונה מבחינתם! חייבת לציין ששלוש וחצי שעות אולי נשמעות מספקות, אבל שאתה כבר מתחיל את התהליך של הסדנה אתה מבין כמה זה לא מספיק, וזה רק מדגדג את מה שהיא יכולה להוציא מהבוגרים...משאיר טעם לעוד...! תודה ענקית לשחר סדנאות לעדי ,גל וט'ישאי !
מכבי צעיר
לין – רכזת סניף מכבי צעיר מודיעין
הסדנה זימנה לילדים הזדמנות לחוות תהליכים חברתיים מרתקים, במסגרת זו פתחו את ליבם, שיתפו בחוויות אישיות, הביעו רגשות, הקשיבו לחברים, שיתפו פעולה בעבודת צוות, כל זאת באווירה חיובית וטובה, בתנועה, במוסיקה, ועם אנרגיה חיובית והרבה אופטימיות.
ההפעלות השונות במפגשים יצרו תחושה של מציאות חברתית חדשה שמתהווה אשר במסגרתה ישתפר הדימוי העצמי של התלמידים בעיני עצמם ובעיני עמיתיהם לכיתה, וניתן יהיה להיטיב את מערכות היחסים ביניהם. בנוסף, ומעבר לכך, אפשרה הסדנה לתלמידים להתבונן פנימה ולעבור תהליכי בקרה עצמית. עם הפנים לעתיד- נקווה שיהיה בסדנה כדי להקנות לתלמידים כלים יעילים לחיים מאושרים ומלאים, וכדי לפתח תקשורת בינאישית בריאה ומיטבית עם סביבתם.
בית ספר אביגור
רינה, מחנכת הכיתה
שחר סדנאות, הגעתם אלינו וישר הרשמתם אותנו בעבודתכם המקצועית ובנשמה הגדולה שהבאתם אתכם לתיכון שלנו. הצלחתם במהרה להתחבר לתלמידים ועבדתם איתם בצורה נפלאה! הצלחתם להגיע לכל תלמיד ותלמידה ולהוציא את השחקנים שבתוכם. הצגת סוף השנה הייתה מרגשת ומיוחדת במינה, הורי התלמידים התפעלו מהמופע המושקע ולא האמינו שילדם יכלו לשחק כך.... יישר כוח!!!!
אורט אורמת יבנה
ליאת ליכטמן, רכזת חברתית, תיכון אורט אורמת יבנה.
תקומה הינו חט"ב-תיכון לתלמידים בעלי לקויות למידה מורכבות. אוכלוסיית בית הספר כוללת צוות ותלמידים משלוש הדתות ומכל המגזרים. במהלך הסדנא התלמידים לקחו חלק פעיל ונתנו ביטוי לרגשותיהם בצורה ייחודית. הסדנא כללה תרגילי אימפרוביזציה שונים, בהם התאפשר לתלמידים להביע רגשות, לצחוק, לשחק והכי חשוב – ליהנות. הסדנא התנהלה באופן נעים וקליל, באווירה ספונטנית, יצירתית וחיובית. תלמידינו, אשר לעיתים מתקשים לשבת ברצף 45 דקות (זמן שיעור), ישבו במפגש כשעה ורבע ונהנו מכל רגע! תודה לכם על חוויה יוצאת דופן, איכותית ומשמעותית!
בית ספר תקומה
תלמידי בית ספר תקומה וצוות המורים
ט'ישאי היקר, בשנה החולפת, יצרת קשר בינאישי קרוב וחם עם הנערים המתקשים לתת אמון במבוגר, הצלחת לגבש אותם לקבוצה יוצרת הנוגעת באלמנטים רגשיים חשופים וידעת להחזיק את התכנים העולים בחדר. התרשמתי מאוד מהיצירתיות, המחשבה והתכנון של כל מפגש שבועי שלך עם הנערים. אני ממליצה בחום על ט'ישאי כמנחה קבוצות פסיכודרמה בכלל ועל עבודתו עם נוער בפרט. ט'ישאי מביא עימו דרך ייחודית ויצירתית ואני חושבת כי יתרום בכל מקום שאליו יגיע.
ענת פישביין אילן
ענת פישביין אילן עו"ס ומטפלת משפחתית.
אנו מודים מקרב לב על הסדנה המדהימה שהעברת לנו, הייתה לנו חוויה אדירה, משמעותית וכיפית. היכולת שלך להביא את הפסיכודרמה, בצורה כ"כ כיפית ועניינית, בצורה מקורית, בגובה העיניים והכי חשוב מדויקת, לחניכים שלנו להיפתח ולשתף, ליהנות ולהתעצם. אני חושב שהסדנא הזו נפלאה לכל סוג של קבוצה, אני כמדריך גם כן נהניתי ולמדתי המון על עצמי ועל חיבורים ביני לבין הסביבה ועוד. אז שוב ט'ישאי היקר, תודה רבה לך ול"שחר סדנאות", אנו כמובן נשמח שנמשיך את הפעילות גם בהמשך, עם מחזור ב' שיגיע בקיץ למכינה וירוויח את החוויה.
מכינת שחר – מבוא דותן
שגיא ששון - ראש מכינת "שחר – מבוא דותן"
כנפיים של קרמבו הינה תנועת נוער המשלבת צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים בפעילות חברתית, חינוכית מדי שבוע בכ- 47 סניפים ברחבי הארץ. את סדנת הפסיכודרמה של 'שחר סדנאות' עברו 13 בני נוער בכיתות יא'-יב', במהלך הסדנא עסק המדריך עם הקבוצה בנושאים בהם הם נתקלים בחיי היום יום כגון עומס, לחצים שונים, חוסר בזמן פנוי, אחראיות כבדה המוטלת עליהם, שגרה, התמודדויות לא קונבנציונליות לגילם הצעיר, ומטלות שלא נגמרות.
בעזרת מטודות של דרמה, משחקים, עמידתם מול קהל ושיתוף פעולה בין המשתתפים, הם נפתחו לאט לאט ודנו בנושאים אישיים וכלליים הנוגעים להם, הסדנא חיזקה את עבודת הצוות של הרכזים הצעירים, את הביטחון העצמי שלהם והטמיעה בהם כלים פרקטיים להתמודדות בניהול לוח הזמנים שלהם ובניהול הצוותים אותם הם מנהלים בעצמם. ניתן לראות את השינויים שחלו בקשרים ביניהם לאחר הסדנא, יותר גיבוש, פרגון כלפי האחרים, פחות שיפוט ויותר הערכה לאחר על התפקיד אותו הוא ממלא.
בני הנוער עברו תהליך פנימי משמעותי ויצאו מהסדנא עם הרבה מאוד נקודות עמוקות למחשבה. בנוסף, ההדרכה, ההקשבה, החיבור, ההתאמה לאופי ולמצב הקבוצה והמקצועיות של ט'ישאי ועדי יוצאת מן הכלל. העשייה שלהם, הסבלנות, רוחב הלב, השמחה במה שהם עוסקים, הרצון לעזור ולקדם והרוח החיובית מורגשת בכל רגע מההכרות איתם ובזמן הסדנא, בני נוער הזוכים לקחת חלק בסדנא מסוג זה- מקבלים שיעור בלתי נשכח ומעצב לחיים.
כנפיים של קרמבו
טל שינפלד - רכזת בוגרת סניף רמת גן צפון וקרית אונו
בתור המרכזים הצעירים אשר הזמינו את הסנדה אנחנו מאוד מודים על כך שהסדנה העניקה לשכב"ג את נקודת המבט החיצונית שלה על המצב, שהסדנה העלתה בשכב"ג שאלות והתוודויות, והיא שימשה מקום נוח להביע את דעתנו ולזכות לכבוד וגילויי לב מצד האחרים. זו הייתה הזדמנות לשמוע את אותם השכב"גיסטים ה"שקופים" שלא שומעים אותם הרבה, ואנחנו מאמינים כי זוהי נקודת פתיחה משמעותית עבורנו.
צופים - שבט עומר צופי חולון
אור אביטל ואלון אבנר - מרכזים צעירים
לשחר סדנאות, לאחר שנה של מפגשים, הנערים הפכו מנערים, שלא מוכנים לקבל את השונה ורואים רק את "הפגום" באחר, לנערים יותר סובלניים, שמוכנים לראות את "השונה" בצורה חיובית. הנערים היום, הרבה יותר מודעים לעצמם ומקבלים האחד את השני בתוך קבוצת השווים בצורה הרמונית וחיובית. רציתי להודות על המוכנות להקשיב ולעזור לנוער שלנו בפנימייה, להיכנס למסלול החיים ולהיות רגועים וחיוביים.
כפר הילדים נווה מיכאל
יוסף מדריך ורכז קבוצה
הסדנה הייתה כל כך מיוחדת, אף פעם לא חוויתי שום דבר שדומה לזה. אני מרגישה שלמדתי המון על עצמי ועל המקום שלי בשכב"ג. הייתם ממש מבינים וממש הבנתם אותנו. המון המון תודה!
צופים - שבט בית חשמונאי הנהגת איילון.
נעמה, ראש צוות קהילה ומדריכת צרכים מיוחדים,
אני יכולה להגיד שזו הסדנה הכי טובה שעברתי, למדתי הרבה על השכבה. לא בהכרח על דברים שלא ידעתי קודם, אלא על דברים שלא ידעתי לתאר ולהסביר. אני מאוד שמחה שעברתי את הסדנה הזאת ובטוחה שמפה השכבה רק תתפתח, בהחלט הינו צריכים את הגורם החיצוני הזה שיכוון אותנו ויראה לנו את הדרך להיות שכבה מגובשת יותר וחזקה יותר, אז תודה.
צופים - שבט בית אריה, הנהגת איילון.
גיל פרקש, ראשג"דית, שכבת יא',
הסדנה הייתה מאוד שונה מדברים שבדרך כלל אנחנו עוברים. היא הייתה קולעת ומרעננת ואפשרה לנו להיפתח. ההפעלות מעולם התאטרון היו מדהימות ומהנות מאוד. הצורה שבה העברתם את הסדנה משכה אותנו להקשיב בכל רגע ולשתף פעולה. אני לוקחת במיוחד את המדיטציה שהייתה חוויה מאוד חיובית ומיוחדת עבורי.
צופים - גבעתיים, הנהגת דן.
נועה זערור, ראש צוות אלפא, שכבת יב'
הסדנה הייתה משמעותית מאוד עבורי ועבור השכבה שלי, למדתי על עצמי להיות פחות ביקורתית ויותר מקבלת ושכדאי להיות יותר פתוחה וקלילה. בעקבות הסדנה למדתי גם לקבל ביקורת ולקחת אותה בדרך הנכונה. תודה רבה!!!
צופים - בית אריה, הנהגת איילון.
אופיר חמיאס, מרכזת פעילים, שכבת יב'
מי שכיר אותי יודע שבדרך כלל יש לי המון מילים בשביל לבטא את עצמי, הפעם נותרתי ללא מילים... כדי להבין את העוצמה של החוויה בסדנה צריך לעבור אותה.
צופים - גבעתיים, הנהגת דן.
סהר זהר, רשג"דית, שכבת יב'
בעקבות הסדנה למדתי על עצמי שתמיד יש לאן לעלות ולשאוף. אחרי ששמעתי את הקשיים של שאר חברי צוות ההדרכה, הבנתי שצריך לקחת הכל בפרופורציות. מאוד נהניתי בסדנה ואני חושבת שהיא תגרום להרבה אנשים בשכב"ג (אם לא כולם) לחשוב איך אפשר לשפר את המצב... למרות שהסדנה הייתה ארוכה, אני חושבת שאי אפשר לעבור תהליך כזה בלי להישאר בתוך זה. זה היה מאוד מעמיק וכולם יצאו מהסדנה בהרגשה שכל אחד צריך לשפר את המקום האישי שלו בהדרכה ובהסתכלות על החיים בכלל
צופים - שבט ר"ג הנהגת ר"ג
גבי דביר, מדריכת ו', שכבת י'
חוויה שונה, מיוחדת, גרמה לי לעשות חשבון נפש ולהסתכל על דברים מהמון נקודות מבט שונות. לוקח איתי את השחרור, הכנות, ההתנתקות והמקוריות שבפתיחות הדברים (לא סתם שיחה!). סדנה נוגעת ללב ומסעירת רגשות, שמים הכל על השולחן ומציבים מראה מול הפרצוף .
צופים - שבט גבעתיים, הנהגת דן.
טל אור משעני, מרכז הדרכה, שכבת יב'
למדתי המון על עבודת צוות ושלפעמים יותר חשובה הדרך שאתה עובר בכדי להשיג את התוצאה, מאשר התוצאה עצמה. אני עכשיו מהם הדברים החשובים באמת בצוות ואיך אמורה להיות הגישה של חברי הצוות. הסדנה הייתה סדנה מדהימה וכל פעילות הייתה מיוחדת במינה.
צופים - שבט ר"ג
חלאווי, מדריך ה', שכבת י'
עדי וט'ישאי, שניכם נוגעים בדיוק במקומות הנכונים! היצירתיות שלכם מאוד טובה ואתם מעלים הרבה נקודות למחשבה. במשך כל הסדנה האווירה הייתה נוחה ונעימה, לפני כל תרגיל ידעתם לתת הדגמה ובהחלט רואים שיש לכם ניסיון וידע רב. מאוד נהניתי.
צופים - שבט אופק – מכבים רעות, הנהגת איילון
ירדן מגוז, מרכזת בוגרת
ט'ישאי היקר, רציתי לומר לך תודה רבה על הסדנה הנפלאה, עזרת לי המון! בלעדי הסדנה הזו, הכל היה נשאר אותו דבר. שינית אצלי הרבה דברים. בזכות הסדנה נפתחתי יותר לשכבה ושיתפתי אותם במשהו שיושב לי כבר שנה וחצי. תודה רבה!
צופים - שבט ר"ג
רז דניאל, שכבת יא'
ט'ישאי ועדי היקרים, הסדנאות השכבתיות היו מעולות, השישיסטים התחילו לשנות גישה והבינו כיצד הם רוצים להתעצב כשכבה. השביעיסטים יצאו מחוזקים מאוד ברמה השכבתית ומצאו את מקומם הנכון כשביעיסטים מובילים בשבט ולא על חשבון השמיניסטים. השמיניסטים יצאו עם תובנות רבות ומאז הסדנה לוקחים אחריות ומספקים דוגמא אישית עבור שאר השכבות. ניתן להרגיש שינוי ביחס השכבות זו לזו, בפתיחות, בתקשורת וברמת העומק בשיח המשותף בשכב"ג
צופים - צופי בית אריה
רועי לוי, מרכז שבט "אתגר"
למדתי על עצמי שאני יודעת לעבוד בצוות ושאני אוהבת את הצוות שלי. למדתי שלכל אחד יש את היתרונות שלו ואם נדע אותם זה רק יוסיף לצוות, לעצמי ולגדוד. בעקבות הסדנה אני רואה אחרת את ההדרכה ואת ההתייחסות לצוות ולקבוצה. אני לוקחת איתי לדרך, כוח רצון, מוטיבציה ותקווה שאנחנו נמצאים במקום טוב שממנו אפשר עוד להתקדם ולהצליח! תודה רבה, היה מעולה ומעניין.
צופים - שבט ר"ג
כליל בר, מדריכת ד', שכבת י'
על אף חשש מוקדם מהתנגדות של החניכים לסדנה מסוג זה בעלת תוכן עמוק ולא מוכר, מן הרגע הראשון של הסדנה, כאילו נפתח ארגז קסמים בתוך החדר. יומיים שלמים של חווית גילוי עצמי, מעורבת ברגשות עזים, בכי, צחוק, מבוכה והעצמה של כל אחד ואחת. הם הרגישו סוף סוף שייכים! החניכים אימצו בצימאון את חווית הפסיכודרמה ודומה כי לא רצו להפסיקה. גם בהפסקות הקצרות החניכים המשיכו ביניהם את החוויה בשיחות קטנות או בשתיקות ארוכות... היכולת להסתכל עמוק בעיניים ולהוציא את הרגש הכי פנימי של האדם הנמצא ממול היא ללא ספק מיוחדת במינה!
צופים - שבט גבעתיים
איתי ברמן, מדריך שכבת השמיניסטית בשבט
ט'ישאי - הסדנה הייתה חוויה מדהימה ויוצאת דופן, לא חשבתי שאוכל ללמוד כל כך הרבה בכל כך מעט זמן. אתה בן אדם סוחף שרוצה לגרום לאנשים להקשיב לו. עזרת לנו בהמון השקעה וגרמת לנו להתגבש למרות שלא חשבנו שזה יכול לקרות. תודה רבה על הכל, היה פשוט מדהים!
צופים - שבט אתגר
גיתית השאש, שכבת יב', מדריכת קורס
לעוד ביקורות >>

הוסיפו המלצה/ביקורת

מבין לקוחותינו:

Scroll to Top
שחר סדנאות fav

מעוניינים בסדנה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנא מלאו את הפרטים בטופס על פי הכותרות על מנת שנוכל לתת לכם את המענה המהיר והמדויק למה שאתם מחפשים

אם אין בידיכם חלק מהפרטים, השאירו את המשבצת ריקה.

תודה.
נחזור אליכם בהקדם!

סמנו את משך הסדנה הרצוי >>

סוג  אירוע מבוקש >>

*בתחתית הטופס סמנו את משך הסדנה הרצוי
ואת סוג  האירוע מבוקש

ההופעות שלנו

3 מאלתרות מקצועיות ותוססות ומנחה אחד מקפיץ, יהפכו לכם את הבטן מרוב צחוק ויעניקו לכם חוויה חד פעמית. המופע כולו מאולתר אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם.

מוארים בע"מ הינו מופע קומי-סאטירי, מלווה במערכונים וסצנות מאולתרות בשילוב הקהל.
אנו מזמינים אתכם לצחוק אתנו כל הדרך אל ההארה!

ההופעות שלנו

3 מאלתרות מקצועיות ותוססות ומנחה אחד מקפיץ, יהפכו לכם את הבטן מרוב צחוק ויעניקו לכם חוויה חד פעמית. המופע כולו מאולתר אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם.

מוארים בע"מ הינו מופע קומי-סאטירי, מלווה במערכונים וסצנות מאולתרות בשילוב הקהל.
אנו מזמינים אתכם לצחוק אתנו כל הדרך אל ההארה!

שחר סדנאות fav

סדנאות העמקה בפסיכודרמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"בואו להפליג בדמיון, למרחב אינסופי של אפשרויות"

סדנה מבוקשת >>

תודה.
נחזור אליכם בהקדם!

שחר סדנאות fav

מעוניינים בסדנה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנא מלאו את הפרטים בטופס על פי הכותרות על מנת שנוכל לתת לכם את המענה המהיר והמדויק למה שאתם מחפשים.

אם אין בידיכם חלק מהפרטים, השאירו את המשבצת ריקה.

תודה.
נחזור אליכם בהקדם!

סדנה מבוקשת >>

סמנו את משך הסדנה הרצוי >>

*בתחתית הטופס סמנו את משך הסדנה הרצוי
ואת סוג  האירוע מבוקש

שחר סדנאות fav

הזמנת הופעה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם